0
PL

Zapytaj o mieszkanie

Dziękujemy za przesłanie formularza! Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
Wystąpił błąd: proszę poprawić zaznaczone pola

Administratorem danych jest BPI Real Estate Poland sp. z o.o.. Więcej informacji na temat przetwarzania znajduje się w polityce prywatności. Informujemy, że wypełniając poniższy formularz wyrażasz zgodę dla BPI Real Estate na cele marketingowe. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres email zgoda@bpi-realestate.com Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Skąd dowiedziałeś się o inwestycji?
* - pola obowiązkowe

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę ...rozwiń , masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres mailowy zgoda@bpi-realestate.com Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Witaj na Woli

  • Centrum miasta

    Samochód czy komunikacja miejska? Niezależnie od środka transportu wszędzie masz blisko. Zaledwie 10 minut do Centrum, 15 minut na Pragę. Odległa o 1 km obwodnica gwarantuje błyskawiczny transport w kierunku Mokotowa i Wilanowa. Lubisz bywać w różnych miejscach? Bywaj bez przeszkód.

  • Centrum kultury

    Wola Libre to idealne miejsce dla wszystkich ceniących sobie rozrywkę na poziomie. W pobliżu znajdują się teatry „Scena na Woli” i „Scena Prezentacje” oraz kultowe kluby muzyczne jak Chwila Klub czy SDQ. Niedaleko stąd do Muzeum Powstania Warszawskiego i Muzeum Woli. Ściany budynków zdobią liczne murale.

  • Centrum Natury

    To idealne miejsce dla każdego, kto szuka wytchnienia od codziennego miejskiego zgiełku. Na Woli wystarczy tylko chcieć, by znaleźć się blisko natury. Ścieżki rowerowe prowadzące do pobliskich parków Moczydło, Sowińskiego, Szymańskiego i Powstańców to najlepsza droga do relaksu. Prawdziwą zieloną perłą Woli jest jednak Lasek na Kole. 44 hektary zieloności – to się nazywa spacer!