0
PL EN

Zapytaj o mieszkanie

Dziękujemy za przesłanie formularza! Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
Wystąpił błąd: proszę poprawić zaznaczone pola
Skąd dowiedziałeś się o inwestycji?
* - pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych są spółki z grupy BPI ...rozwiń (tj. BPI Real Estate Poland Sp. z o.o., BPI Polska Development sp. z o.o., BPI Wrocław sp. z o.o., Immowola sp. z o.o., Immomax sp. z o.o., Immomax2 sp. z o.o., Ace 12 Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie (02-146), przy ul. Komitetu Obrony Robotników 48, zwane dalej „Spółkami”, które przetwarzają powyższe dane osobowe w celu odpowiedzi na udzielone za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu wykonywania marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014, poz. 243 z późn. zm.), w szczególności kierowania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Witaj na Woli

  • Centrum miasta

    Samochód czy komunikacja miejska? Niezależnie od środka transportu wszędzie masz blisko. Zaledwie 10 minut do Centrum, 15 minut na Pragę. Odległa o 1 km obwodnica gwarantuje błyskawiczny transport w kierunku Mokotowa i Wilanowa. Lubisz bywać w różnych miejscach? Bywaj bez przeszkód.

  • Centrum kultury

    Wola Libre to idealne miejsce dla wszystkich ceniących sobie rozrywkę na poziomie. W pobliżu znajdują się teatry „Scena na Woli” i „Scena Prezentacje” oraz kultowe kluby muzyczne jak Chwila Klub czy SDQ. Niedaleko stąd do Muzeum Powstania Warszawskiego i Muzeum Woli. Ściany budynków zdobią liczne murale.

  • Centrum Natury

    To idealne miejsce dla każdego, kto szuka wytchnienia od codziennego miejskiego zgiełku. Na Woli wystarczy tylko chcieć, by znaleźć się blisko natury. Ścieżki rowerowe prowadzące do pobliskich parków Moczydło, Sowińskiego, Szymańskiego i Powstańców to najlepsza droga do relaksu. Prawdziwą zieloną perłą Woli jest jednak Lasek na Kole. 44 hektary zieloności – to się nazywa spacer!